Loading...

خانواده صنعت چاپ

آرشيو خانواده صنعت چاپ

خانه چاپ و طرح دیجیتال - تهران

می توانید از همکاری و هماهنگی ما در بخش های مختلف مطمئن باشید و در هر لحظه مراحل اجرایی کار خود را پیگیری کنید.

تنها یکسال بعد از حضور جدی چاپ دیجیتال و قبل از بسیاری از شهرهای بزرگ و مدرن، تهران یک چاپخانه دیجیتال داشت. در سال ۱۳۷۶ (۱۹۹۷) خانه چاپ و طرح اولین دستگاه چاپ دیجیتال زایکن را در ایران نصب و راه اندازی کرد. پس از یک سال چاپ دیجیتال سیاه و سفید و دومین دستگاه چاپ دیجیتال رنگی به امکانات خانه چاپ و طرح افزوده شد تا تنها چاپخانه دیجیتال ایران بتواند سرویس های مطمئن تری به مشتریان خود ارائه دهد.

اما چاپ دیجیتال تمام نیاز مشتریان خانه چاپ و طرح نبود. در سال ۱۳۸۰ برنامه راه اندازی کارگاه افست خانه چاپ و طرح پس از یک سال به ثمر نشست. خانه چاپ و طرح بازهم پیشرو بود و اولین دستگاه چاپ افست پیشرفته چهاررنگ هایدلبرگ مدل SM52 با تمام تجهیزات جانبی در خانه چاپ و طرح آغاز به کارکرد. در کنار این دستگاه نیز امکانات کامل یک لیتوگرافی فراهم شد تا خانه چاپ و طرح نه تنها نخستین چاپخانه دیجیتال ایران بلکه مجتمعی بی نظیر در صنعت چاپ ایران باشد.

تجهیز مجدد کارگاه دیجیتال در سال ۱۳۸۳ به سه دستگاه چاپ دیجیتال رنگی زیراکس ۶۰۶۰ Docucolor آنرا به بزرگترین ظرفیت تولید دیجیتال در کشور تبدیل کرد.

در ابتدای سال ۱۳۸۷، خانه چاپ و طرح با راه اندازی دستگاه چهار و نیم ورقی ۴ رنگ کا ب آ KBA Rapida 105-4 برای تولید مجلات و کتب نفیس رنگی تجهیز شد.

امروز نه فقط سفارش تبلیغاتی شرکتهای کوچک و بزرگ بلکه نشریات و کتب نفیس ناشرین برتر کشور در خانه چاپ و طرح تولید می شود.

 

آدرس:تهران، خیابان آزادی، شماره ۵۴۵

کد پستی : ۱۴۵۸۷۴۵۹۸۱

تلفن: 00 27 04 66 (021)

سایت خانه چاپ و طرح

 

 

 

خانه چاپ و طرح دیجیتال - تهران

ارسال نظر

نام
ایمیل ضروری
وب سایت / وبلاگ
پیغام ضروری
(بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
کد مقابل را وارد کنید ضروری
اگر کد خوانا نیست اینجا را کلیک کنیددر حال حاضر در این بخش محصولی وجود ندارد